Zadzwoń Do Nas!
+48 502 495 647

Terapeuci

Monika Kaleta

Monika Kaleta

  • Psycholog dziecięcy, Terapeuta Integracji Sensorycznej

  • 502495647

Jestem psychologiem dziecięcym , terapeutą Integracji Sensorycznej,  w ramach studiów uzyskałam również przygotowanie pedagogiczne. Obecnie zdobywam kwalifikacje do uzyskania tytułu psychoterapeuty w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawaioralnej Uniwersytetu SWPS. 

Swoje doświadczenie nabywałam podczas licznych praktyk, kursów i szkoleń w kraju jak i za granicą, a także poprzez pracę w ośrodkach terapii dzieci i młodzieży. Obecnie prowadzę jak i dążę do rozwoju gabinetu Progressio w Jaśle, starając się oferować  fachową pomoc zgłaszającym się pacjentom i ich rodzinom . Współpracuje także  z Bajkowym Prywatnym Przedszkolem w Jaśle- pełniąc tam funkcję psychologa oraz Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej -prowadząc konsultacje psychologiczne dla rodzin z dziećmi.

Swoją prace staram się wykonywać z największym zaangażowaniem, stanowi ona centrum moich zainteresowań- dlatego nieustannie uczę się i rozwijam. 
Chciałabym aby wszystkie dzieci-  małe jak i duże, zdrowe jak i z deficytami rozwojowymi czy niepełnosprawnościami miały szanse na  pełne radości  dzieciństwo oraz zdobycie kompetencji, umożliwiających im prowadzenie samodzielnego, szczęśliwego życia.

 
"Jeśli kochasz swoje dzieciństwo dostatecznie, jest rzeczą niemożliwą, abyś go jeszcze choć jeden raz nie mógł kiedyś przeżyć."
Věroslav Mertl
 

Pozostali terapeuci: